Vyriška odinė rankinė Algirdas

Yra sandėlyje. Nemokamas prekių pristatymas per 1-2 darbo dienas.

42,00€

70,00€

-40%

Odinė vyriška rankinė per petį Algirdas.

More details

 • Apie prekę

  Vyriška rankinė per petį Algirdas yra pagaminta Lietuvoje iš kokybiškos itališkos odos ir aukštos kokybės furnitūros. Tai mūsų perkamiausia rankinė.

  Ši rankinė yra patogaus dydžio ir joje tilps būtiniausi daktai - raktai, piniginė, telefonas ir kiti. Ji ypač tiks tiems, kurie ketina joje nešioti storesnius, didesnius daiktus. Rankinės storis net 8cm. 

  Rankinė Algirdas turi ilgą reguliuojamą diržą nešiojimui per petį, todėl tinka tiek aukštesniems, tiek žemesniems vyrams. Diržas dėl tvirtumo ir ilgaamžiškumo pagamintas iš tvirto kaproninio audinio, yra dekoruotas natūralios odos juostele.

  Rankinės klapanas, dengiantis du trečdalius rankinės priekio, užsegamas tvirtais paslėptais magnetais, kurie užtikrina patogų rankinės turinio pasiekimą.

  Rankinė turi daug įvairių kišenėlių ir skyrelių. Po klapanu rankinės priekyje yra net du didesni užtrauktukais užsegami skyreliai. O rankinės nugarėlės išorinėje pusėje - dar vienas. Pagrindinis didysis rankinės skyrius taip pat užsegamas užtrauktuku, jo viduje yra pertvara su užtrauktuku.

  Atkreipkite dėmesį, kad mūsų rankinės siuvamos skirtingų spalvų ir skirtingo blizgumo. Viršuje pasirinkę norimą spalvą galėsite peržiūrėti kitų spalvų rankinių nuotraukas.

 • Charakteristikos

 • Atsiliepimai

  2021-04-25

  Darius

  Puiki rankinė. Greitas aptarnavimas

   2019-06-18

   juoda matinė

   kokybiška vyriška odinė rankinė.

    Parašykite savo atsiliepimą!

    Parašyti atsiliepimą

    Vyriška odinė rankinė Algirdas

    Vyriška odinė rankinė Algirdas

    Odinė vyriška rankinė per petį Algirdas.

   Į viršų