Ruda vyriška rankinė su pertvara Vytautas

Yra sandėlyje. Nemokamas prekių pristatymas per 1-2 darbo dienas.

L-A85xx-Ruda

39,60€

66,00€

-40%

Rankų darbo odinė vyriška rankinė per petį Vytautas.

More details

 • Apie prekę

  Vyriška rankinė per petį Vytautas yra pagaminta iš kokybiškos itališkos odos naudojant puikios kokybės furnitūrą. Rankinė pasiūta geriausių Lietuvos meistrų rankomis.

  Ši rankinė yra optimalaus dydžio ir joje tilps būtiniausi daiktai - raktai, piniginė, telefonas ir kiti. Nei per didelė, nei per maža.

  Ši rankinė turi ilgą reguliuojamą diržą nešiojimui per petį, todėl tinka tiek aukštesniems, tiek žemesniems vyrams. Diržas dėl tvirtumo ir ilgaamžiškumo pagamintas iš tvirto kaproninio audinio, yra dekoruotas natūralios odos juostele.

  Rankinės klapanas, dengiantis visą rankinės priekį, užsegamas tvirtais paslėptais magnetais, kurie užtikrina patogų rankinės turinio pasiekimą.

  Rankinė turi daug įvairių kišenėlių ir skyrelių. Po klapanu rankinės priekyje ir rankinės nugarėlėje yra užtrauktukais užsegami skyreliai. Pagrindinis skyrelis taip pat užsegamas užtrauktuku, jo viduje yra dar vienas papildomas užtrauktuku užsegamas skyrelis. Rankinė išplanuota taip, kad galėtumėte patogiai paskirstyti daiktus pagrindiniame skyrelyje, todėl yra įsiūta pagrindinės dalies pertvara su užsegama kišenėle, taip pagrindinis skyrius dalinamas pusiau.

 • Charakteristikos

 • Atsiliepimai

  Parašyti atsiliepimą

  Ruda vyriška rankinė su pertvara Vytautas

  Ruda vyriška rankinė su pertvara Vytautas

  Rankų darbo odinė vyriška rankinė per petį Vytautas.

Į viršų