Geriausiai parduodamos

Specialūs pasiūlymai

Peržiūrėta

Padavėjo rankinė – piniginė B-CASH

Šios spalvos nėra sandėlyje. Užsakius pasiūsime ir nemokamai pristatysime per 5-7 darbo dienas.

24,00€

40,00€

-40%

Itin patogi natūralios odos padavėjų ir prekiautojų diržo rankinė – piniginė B-CASH nešiojama ant juosmens.

More details

 • Apie prekę

  Rankinė turi du vidinius skyrius pinigams ir užrašinei, taip pat užtrauktuku užsegamą skyrelį-pertvarą monetoms. Visi rankinės skyriai uždengiami klapanu, kurio užsegimas – magnetinis, garantuojantis greitą ir patogią prieigą prie rankinės turinio. Rankinė turi kilpą rašymo priemonei ir užtrauktuku užsegamą skyrelį telefonui. Galinėje dalyje įrengtos kilpos tvirtinimui prie diržo.

  Piniginę B-CASH galite įsigyti dviejų matinių spalvų: juodos ir rudos.

  Ši prekė paprastai užsakoma iš anksto, o užsakymą įvykdome per 5-7 darbo dienas. Kartais kelis vienetus turime jau pagamintus.

  Užsakant didesnį kiekį, prekės komplektaciją galima keisti pagal Jūsų pageidavimus: pridėti dirželį riešui ar nešiojimui per petį, pakeisti klapano užsegimo tipą, spalvą, įspausti Jūsų norimą logotipą. Komplektacijos keitimas gali įtakoti galutinę prekės kainą ir pagaminimo terminus. Dėl specialaus užsakymo susisiekite su mumis el. paštu info@belts.lt

  Rankinės yra siuvamos Lietuvoje iš itališkos odos, naudojama tik kokybiška furnitūra.

  Kokybiški odiniai aksesuarai, bei tvarkinga apranga neliks nepastebėti ir įvertinti Jūsų įstaigos lankytojų. Beje, šių rankinės patogumas ir ilgaamžiškumas jau patikrintas ne vienos maitinimo įstaigos padavėjų ir barmenų.

  Nors šį modelį subalansavome maitinimo įstaigų darbuotojams, tačiau jis puikiai tinka ir kitos srities prekybininkams: turgaus, mugių, pavilionų prekeiviams, bilietų pardavėjams, kontrolieriams, vairuotojams ir t.t. Visiems, kam reikia greitai ir saugai pasidėti pinigus.

  Taip pat mūsų parduotuvėje galite įsigyti ir puikių, kokybiškų odinių diržų šioms piniginėms. Pavyzdžiui, klasikinis diržas B-Classic puikiai tiks tiek vyrui, tiek moteriai.

 • Charakteristikos

 • Atsiliepimai

  Parašyti atsiliepimą

  Padavėjo rankinė – piniginė B-CASH

  Padavėjo rankinė – piniginė B-CASH

  Itin patogi natūralios odos padavėjų ir prekiautojų diržo rankinė – piniginė B-CASH nešiojama ant juosmens.

Į viršų