Geriausiai parduodamos

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Peržiūrėta

Odinė rankinė per petį Jonas

Yra sandėlyje. Nemokamas prekių pristatymas per 1-2 darbo dienas.

37,80€

63,00€

-40%

Optimalaus dydžio  vyriška rankinė per petį Jonas.

More details

 • Apie prekę

  Ši vyriška rankinė per petį pagaminta iš itin kokybiškos itališkos odos naudojant puikios kokybės furnitūrą. Rankinė preciziškai pasiūta geriausių Lietuvos meistų rankomis.

  Rankinė yra optimalaus dydžio, joje tikrai tilps būtiniausi daktai - raktai, piniginė, telefonas ir kita. Nei per didelė, nei per maža.

  Ši rankinė turi ilgą reguliuojamą diržą nešiojimui per petį, tad tiks tiek aukštesniam, tiek žemesniam vyrui. Diržas dėl tvirtumo ir ilgaamžiškumo pagamintas iš tvirto kaproninio audinio ir dekoruotas odine juostele. Praktika parodė, kad visiškai odinis diržas nėra toks ilgaamžis - laikui bėgant išsitampo, suplonėja.

  Rankinės klapanas užsegamas tvirtais paslėptais magnetais, kurie užtikrina patogų rankinės turinio pasiekimą.

  Rankinė turi daug įvairių kišenėlių ir skyrelių. Tiek po klapanu priekyje, tiek rankinės nugarėlėje yra po užtrauktuku užsegamą skyrelį. Pagrindinis skyrelis taip pat užsegamas užtrauktuku, jo viduje dvi atviros kišelėlės, viena iš jų telefonui. Taip pat viduje yra dar vienas papildomas užtrauktuku užsegamas skyrelis. Rankinė išplanuota taip, kad pagrindiniame skyrelyje liktų pakankamai vietos didesniems daiktams, todėl ji neturi vidurinės pertvaros dalinančios skyrelį į dvi dalis. Jeigu norite rankinės su pertvara pagrindiname skyriuje pažiūrėkite rankinę Vytautas. Tai tokia pati rankinė tik su pertvarėle.

  Atkreipkite dėmesį, kad mūsų rankinės siuvamos skirtingų spalvų ir skirtingo blizgumo. Viršuje pasirinkę norimą spalvą galėsite peržiūrėti kitų spalvų rankinių nuotraukas.

 • Charakteristikos

 • Atsiliepimai

  Parašyti atsiliepimą

  Odinė rankinė per petį Jonas

  Odinė rankinė per petį Jonas

  Optimalaus dydžio  vyriška rankinė per petį Jonas.

Į viršų