Naujos prekės

Peržiūrėta

Maža rankinė per petį Kęstutis

Yra sandėlyje. Nemokamas prekių pristatymas per 1-2 darbo dienas.

27,60€

46,00€

-40%

Nedidelė vyriška odinė rankinė per petį Kęstutis.

More details

 • Apie prekę

  Rankinė Kęstutis pagaminta iš kokybiškos natūralios odos. Galima pasirinkti iš dviejų matinio blizgumo spalvų - juodos ir rudos.

  Rankinė turi ilgą reguliuojamą diržą nešiojimui per petį. Tad tiks tiek aukštesniam, tiek žemesniam vyrui. Diržas pasiūtas iš tvirto kaprono ir dekoruotas odine juostele.

  Vyriška rankinė per petį Kęstutis yra kompaktiško dyžio - tai mažiausių išmatavimų rankinė mūsų asortimente. Ji skirta nešioti daug vietos neužimantiems daiktams - piniginei, raktams, telefonui ir pan.

  Rankinės klapanas dengia visą rankinės priekį ir yra užsegamas tvirtais paslėptais magnetais. Tai užtikrina lengvą ir greitą rankinės atidarymą. Tiek po klapanu priekyje, tiek nugalėlėje rankinė turi užtrauktukais užsegamus skyrelius. Vidinis užtrauktuku užsegas rankinės skyrius nėra padalintas pertvaromis, bet turi kelias atviras kišenėles.

 • Charakteristikos

 • Atsiliepimai

  2019-06-17

  Kokybiška prekė verta savo kainos

  Labai gera kokybė. Gal galėtų būti kiek didesnė, Tačiau šiai visi būtiniausi vyro daiktai telpa. Puiku suidėri piniginę, telefoną, namų, automobilio raktus ir atlaisvinti kišenes.

   Parašykite savo atsiliepimą!

   Parašyti atsiliepimą

   Maža rankinė per petį Kęstutis

   Maža rankinė per petį Kęstutis

   Nedidelė vyriška odinė rankinė per petį Kęstutis.

  Į viršų