Vyriškas diržas B-Ovate

Yra sandėlyje. Nemokamas prekių pristatymas per 1-2 darbo dienas.

16,20€

27,00€

-40%

Aukštos kokybės natūralios odos diržas su naujos kartos automatine uždara sagtimi.

More details

 • Apie prekę

  Tai modernus automatinės uždaros sagties diržas, pagamintas iš kokybiškos itališkos odos, todėl juo tikrai nenusivilsite. Naujos kartos automatinė sagtis su odoje paslėptu plastikiniu fiksatoriumi yra ilgaamžiškesnė, leidžia greitai ir tvirtai užsegti bei tiksliai reguliuoti diržą. Šios kartos sagtis lengvai atsegama spustelėjus po sagtimi esančią svirtelę. 

  Šis diržas lengvai trumpinamas, todėl drąsiai rinkitės ilgesnį. Trumpinant tereikės atlenkti sagties fiksatorių, nukirpti perteklinę odinę dalį, įstatyti sagtį atgal ir užlenkti fiksatorių. Dėl paprasto diržo trumpinimo šis diržas puikiai tinka dovanoti - nereikia žinoti tikslių apimčių. 

  Diržas - pagrindinis vyro aksesuaras, todėl kiekvieno vyro garderobe jų turi būti bent keletas. Tai vienas iš tų aksesuarų, kurie niekada nelieka nepastebėti. Todėl kokybiškas odinis diržas yra pasitempusio ir tvarkingo vyro simbolis. Norėdami būti madingi derinkite diržą ne su drabužių, o su batų spalva. Šių dviejų aksesuarų stiliaus ir spalvos harmonija - privaloma.

  Diržo ilgis. Užsakymo metų pasirinkite norimą diržo ilgį. Diržų ilgius suskirstėme 10-ties centimetrų rėžiais, tad tikslus diržo ilgis gali svyruoti pasirinktame rėžyje (nuo - iki). Diržo ilgis nurodomas neįskaičius sagties (tik odinė dalis). Maksimali apimtis = diržo ilgis - 10 cm.

  Pakuotė. Paprastai savo odinius diržus siuntimui pakuojame kartoninėse siuntų dėžutėse, Jeigu įsigyjamą diržą ketinate dovanoti rekomenduojame užsakymo metu pasirinki įpakavimą dovanų dėžutėje, tuomet jį dovanojant nereikės rūpintis papildomu papildomu įpakavimu. Mūsų siūloma dovaninė pakuotė Jūsų dovanai suteiks itin reprezentatyvią išvaizdą. Šią dovanų dėžutę prieš siuntimą įdėsime į papildomą kartoninę dėžutę, kad siuntimo metu dovanų pakuotė nesusigadintų. Jeigu pageidaujate dovaną siųsti tiesiai jubiliatui, parašykite  apie tai mums užsakymo komentare, kad neįdėtumėme sąskaitos faktūros - ją išsiųsime Jums el. paštu.

 • Charakteristikos

 • Atsiliepimai

  Parašyti atsiliepimą

  Vyriškas diržas B-Ovate

  Vyriškas diržas B-Ovate

  Aukštos kokybės natūralios odos diržas su naujos kartos automatine uždara sagtimi.

Į viršų