Dvipusis - dvispalvis odinis diržas B-Double-7

Yra sandėlyje. Nemokamas prekių pristatymas per 1-3 darbo dienas.

15,00€

25,00€

-40%

Dvipusis-dvispalvis uždaros sagties odinis diržas.

More details

 • Apie prekę

  Juodas - rudas dvipusis-dvispalvis persukamos sagties odinis diržas.

  Šis diržas lengvai trumpinamas, todėl drąsiai rinkitės ilgesnį. Trumpinant tereikės atlenkti sagties fiksatorių, nukirpti perteklinę odinę dalį, įstatyti sagtį atgal ir užlenkti fiksatorių. Dėl paprasto diržo trumpinimo šis diržas puikiai tinka dovanoti - nereikia žinoti tikslių apimčių. 

  Diržas - pagrindinis vyro aksesuaras, todėl kiekvieno vyro garderobe jų turi būti bent keletas. Tai vienas iš tų aksesuarų, kurie niekada nelieka nepastebėti. Todėl kokybiškas odinis diržas yra pasitempusio ir tvarkingo vyro simbolis. Norėdami būti madingi derinkite diržą ne su drabužių, o su batų spalva. Šių dviejų aksesuarų stiliaus ir spalvos harmonija - privaloma.

  Pakuotė. Jeigu įsigyjamą diržą ketinate dovanoti rekomenduojame užsakymo metu pasirinki įpakavimą dovanų dėžutėje. Paprastai savo odinius diržus siuntimui pakuojame paminkštintuose vokuose, tad juos dovanojant turite pasirūpinti papildomu įpakavimu. O mūsų siūloma dovaninė pakuotė Jūsų dovanai suteiks itin reprezentatyvią išvaizdą. Šią dovanų dėžutę prieš siuntimą įdėsime į papildomą kartoninę dėžutę, kad siuntimo metu dovanų pakuotė nesusigadintų. Jeigu pageidaujate dovaną siųsti tiesiai jubiliatui, parašykite  apie tai mums užsakymo komentaruose, kad neįdėtumėme sąskaitos faktūros - ją išsiųsime Jums el. paštu.

 • Charakteristikos

 • Atsiliepimai

  Parašyti atsiliepimą

  Dvipusis - dvispalvis odinis diržas B-Double-7

  Dvipusis - dvispalvis odinis diržas B-Double-7

  Dvipusis-dvispalvis uždaros sagties odinis diržas.

Į viršų