Geriausiai parduodamos

Gamintojai

Naujos prekės

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Peržiūrėta

Odinė vyriška rankinė per petį | Sominta

Šiuo metu prekės neturime

46VRU-08

39,20€

49,00€

-20%

Klasikinė vyriška rankinė per petį.

More details

 • Apie prekę

  Ši vyriška rankinė per petį pasiūta iš sendinto tipo rudos natūralios odos. Gaminio kraštai palikti atviri, kad niekam nekiltų abejonių dėl rankinės kokybės. Rankinės klapanas užsegamas dvejais stipriais įsiūtais magnetais, kurie patikimai užsega rankinę ir tuo pačiu suteikia greitą priėjimą prie jos turinio. Po klapanu yra gili atvira kišenė priekyje, o viduje vienas didelis skyrius su kišene mobiliajam telefonui bei dar viena papildoma užsegama kišenėlę smulkiems daiktams. Nugarėlėje taip pat yra kišenėlė, kurios turinį galima pasiekti nepakėlus klapano. Rankinė nešiojama per petį ant ilgo reguliuojamo diržo - todėl ši rankinė tiks tiek aukštam tiek ir žemesniam vyrui.  Pats rankinės diržas pasiūtas iš tvirto kaproninio audinio ir dekoruotas odine juosteleKokybiška rankinės oda ir metalinė furnitūra užtikrins ilgą rankinės tarnavimą. Tai lietuviška prekė!

 • Charakteristikos

 • Atsiliepimai

  2016-06-16

  Puiki

  Puiki

   2016-03-23

   Petrui

   Sveiki, Petrai. Deja, pagaminti rankinių pagal užsakymą negalime. Tačiau A4 formato lapas laisvai telpa šioje rankinėje http://belts.lt/vyriskos-rankines/itin-didele-odine-vyriska-rankine-visinga-09056-1r-915.html
   Pažiūrėkite paskutines nuotraukas.

    2016-03-23

    Klausimas

    Sveiki. Ieškau panašios į šią arba "Visinga 09/056 R" arba kitokią rankinę, tik kad tilptų A4 papkutė su dokumentais. Daugumai didesnių rankinių trūksta tik po kelis centimetrus iki idealaus dydžio. Kitos rankinės jau gerokai per didelės. Ar negaminat, sakysim tam tikro modelio, tik padidintų rankinių, tarkim 25X35 cm, kad laisvai tilptų A4 dokumentų dėklas?

     Parašykite savo atsiliepimą!

     Parašyti atsiliepimą

     Odinė vyriška rankinė per petį | Sominta

     Odinė vyriška rankinė per petį | Sominta

     Klasikinė vyriška rankinė per petį.

    Į viršų